Projekt Zakon - nowa perspektywa

Praca wzbogaca

Ogłoszenie

Jeśli chcesz przyłączyć się do projektu daj znać na 7659312.
Poszukiwani programiści i graficy.
Prosze o podanie nr gg w profilach!

#1 2008-06-07 07:59:05

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Zakon

System Zakonu jako taki jest dość złożony, wszystko zaprojektowaliśmy tak by zazębiało się wzajemnie dając spójny i logiczny świat. Chciałbym by gra była podobna, mniej walenia młotem w czache a więcej myślenia. Chciałbym też by gracze mieli wiele możliwości i perspektyw wyboru. Jak już pisałem w "Pomysłach" w Zakonie jest wiele profesji ale i wiele ras.
Nie twierdze że każda rasa i profesja mają od razu dostawać osobne miejsca, ect miłbyłoby jednak gdyby z czasem coś takiego właśnie nastąpiło.
Do tego czas... czas będzie bardzo ważny, w danym miesiący będą kwitnąć jedne zioła, w innym inne. Dwa księżyce co jakiś czas będą wschodzić jednej nocy co da magom możliwość tworzenia golemów. Wojownicy będą mogli kupować oręż od kowali... Jeśli gra będzie taka jak system, stale będzie się rozwijać, sukces jest gwarantowany.
Teraz, jakie dane odnośnie systemu "Zakonu" musze podać najpierw? Przyznam że nie jestem pewien bo nigdy nie uczestniczyłem w tworzeniu gry mmo.

Offline

 

#2 2008-06-08 22:53:13

Cog

Twórca vortalu

5369533
Call me!
Skąd: Wrocek
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Zakon

dane odnosnie systemu : musisz podac mniej wiecej co ile kwitna jakie ziola , zeby to przedstawic mniej wiecej w stosunku odpowiednim do rzeczywistosci .
co ile te 2 ksiezyce sie pojawiaja ?? (mniej wiecej , bo nigdy tego sie dokladnie nie ustali) od czego zalezy moc odpowiednich klas i ras . Jakie klasy sa dostepne na poszczegolne rasy.
Jakie statystyki poczatkowe ma kazda rasa ?? w czym sie specjalizuje. Ile mniej wiecej dni w miesiacu i ile miesiecy ma rok ?? (albo cos kolo tego , bo zawsze mozna cos swojego wymyslic) pory roku jakie sa ?? czy 1 , czy 2 , czy 10 , czy 1000000.

Narazie tyle... jak cos mi sie przypomni , wymysli to dam znac. mysle ze z tym narazie by sie wszyscy zgadzali . Jesli niee : PISAC. wszystko idzie naprawic , przerobic , dopoki nie ma za duzo roboty z tym i wszystko tez mozna skompromisowac

Offline

 

#3 2008-06-08 22:54:46

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Zakon

Chyba będe musiał uzupełnić Podręcznik z forum i wkleić go tutaj... może na jutro uda mi się tego dokonać.

Offline

 

#4 2008-06-15 21:57:18

Aravial

Użytkownik

2618814
Zarejestrowany: 2008-06-15
Punktów :   

Re: Zakon

Co do księżyce nie wiem. Zioła kwitną co roku w podanych w ich opisach okrasach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virtual-swiat.pun.pl www.nevadatan.pun.pl www.greenlevithan.pun.pl www.narutongame.pun.pl www.archiwistyka09-umk.pun.pl