Projekt Zakon - nowa perspektywa

Praca wzbogaca

Ogłoszenie

Jeśli chcesz przyłączyć się do projektu daj znać na 7659312.
Poszukiwani programiści i graficy.
Prosze o podanie nr gg w profilach!

#16 2008-06-14 10:16:59

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Sekcje

Ok, proa przedyskutować co i jak, tylko bardziej końkretnie .

- Opowiadania - tu będzie cała twórczość userów. Myślałem żeby później to rozwinąć, dodać wiersze, artykuły... Ogólnie żeby dac tu wszelkie słowo pisane, włącznie z recenzjami filmów i gier, solucjami, ect.
- Galeria - wszystko w kanonie fantasy ale jednak warto. Wiele osób szuka np tapety na kompa, jeśli znajdą je u nas może i popatrzą dalej?
- Humor - zna ktoś z was http://kretyn.com ? Albo http://bash.org.pl ? Wiecie ile oni mają wejść dziennie? Musielibyśmy być kretynami gdybyśmy nie skorzystali. (tak na marginesie, wszystko w kanonie fantasy!)
- Anime i kreskówki - i tu można nawiązać współprace z jakims podupadłym serwisem o tej tematyce. Sporo tego po sieci lezy bo ludzie próbowali pod http://kreskowka.pl robić, jak wiadomo z miernym skutkiem. Nie mniej jeśli uda nam się przejąć ich "zbiory" plików to jest lepiej niż dobrze.
- (jak bóg da) Manga - Cog przypomnij mi... co robi zapaleniec oglądający anime gdy kończy mu się jakaś seria? Pewno ze szuka mangi! Lepiej niech ma ją u nas niż u konkurencji.
- PBF-y - to chyba konieczność, wszak na pbf-ie się to opiera.
- System Zakonu - I tu będzie pole do popisu dla tych co to się zaczepią na pbf-ie Zakonu (swoją drogą chyba przeniose go na nowe forum). Jak ktoś napisz np. nową, sensowną księge zaklęć która zostanie uznana za część systemu dodamy ją tu.
- Twórczość fanów Zakonu - To się chyba rozbije na grafiki, opowiadania, fanowskie dodatki i mody systemu...
- (możliwe że uda się załatwić z pomocą kafu777) Blogi dla drużyn rpg-owskich grających w realiach Zakonu - Dobra, rozwinąłem troche ten pomysł. Blogi będą dla wszystkich z tym że będą to (jak onet-owskie blogi) gotowce do ustawienia w kilka minut. Style, czcionki, ect będą w konwencji fantasy ale myśle że nie tylko takie blogi nam się trafią.
- Gra mmo Zakon Światła - musze coś dodawać?
- Aktualności Fantasy - Zjazdy, premiery, pogrzeby...
- Forum vortalu - i tu mamy bardzo ciekawą sprawę. Gdzieś mi świta że potrzeba dwóch for, jednego na pbf-a Zakonu i drugiego ogólnego dla spraw vortalu, OT i tym podobnych rzeczy. Co myślicie o takim podwójnym systemie forowym?

Offline

 

#17 2008-06-14 23:08:49

Cog

Twórca vortalu

5369533
Call me!
Skąd: Wrocek
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Sekcje

ja bym raczej zrobil JEDNO forum , ale powiedzmy z 2 glownymi tematami. Jedno Zakon Swiatla a drugie Forum.

dalej byly by PODtematy tematow glownych, a dalej dopiero watki itp

Offline

 

#18 2008-06-15 11:47:15

Shiba

Wspomożenie wiernych

Skąd: takie grafiki?
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Sekcje

Cog powinno to być podzielone, bo jedno forum to już nie forum, a pbf (patrz na to jako pbf), a drugie było by to forum dyskusyjne... Popieram zrobienie dwóch for.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.greenlevithan.pun.pl www.petz5-forum.pun.pl www.narutongame.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl www.nevadatan.pun.pl