Projekt Zakon - nowa perspektywa

Praca wzbogaca

Ogłoszenie

Jeśli chcesz przyłączyć się do projektu daj znać na 7659312.
Poszukiwani programiści i graficy.
Prosze o podanie nr gg w profilach!

#1 2008-06-07 07:32:50

Aershis Akare

Konsultant

Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Profesje

Profesje

Knight- To wojownik, który uwielbia walkę w zwarciu. Po wybraniu tej profesji statystyki Siły i Szybkości rosną o 2 kolejne punkty. Do twojego Ekwipunku możesz dopisać katanę(50 o.z)(Czyli miecz używany w Japonii- jego siła to 50 a wytrzymałość 30). Pojemność knighta jest dwa razy większa. Knight może mieć Jutsu, których atutem jest walka w zwarciu

Mag- Albo Czarodziej zależy jak kto woli, potrafi używać Magi(Jutsu) ofensywnej ze zwiększoną skutecznością, oraz za dwa razy mniejsze koszty. Dzięki temu ma on przewagę nad przeciwnikiem. Mag może stworzyć potwory go osiągnie rangę Starszego Shinobi. Ma on 2 razy mniejsza pojemność

Druid- Jedyna profesja, która może sie ubiegać o prawo Kontroli Żywiołów. Jako jedyna rasa w grze, również potrafi leczyć ludzi. Medyczne jutsu, są dla niego dwa razy tańsze i wykonuje je dwa razy szybciej. Jego jutsu mogą zmniejszyć rany po ataku Knighta dwa razy. Jeżeli chodzi o Jutsu ofensywne to ma ich max. 3.

Paladyn- Celność paladyna wzrasta dwa razy. Do swojego Ekwipunku może dopisać sobie Elfickii Łuk, który waży tylko 5 o.z. Paladyn potrafi sam wytwarzać strzały, dlatego nie musi ich trzymać w Ekwipunku. Jego jutsu mogą być tylko tymi, którymi atakuje sie na dystans. W zwarciu Paladyn jest bez Szans.

Angel- Inaczej Anioł, nie ma specjalnych atutów, jego umiejętności są w każdej statystyce równe, jako jedyna z profesji nie znajduje sie na ziemi lecz w niebie, ma skrzydła, potrafi latać tak jak Mag czy Druid po użyciu odpowiedniego Czaru.

Wykres:
Knight-Zwarcie 10/10,Magia 2/10,Dystans 5/10
Mag-Zwarcie 4/10, Magia 10/10, Dystans 4/10
Druid- Zwarcie 1/10, Magia 10/10, Dystans 1/10
Paladyn- Zwarcie 2/10, Magia 3/10, Dystans 10/10
Angel- Zwarcie 5/10, Magia 5/10, Dystans 5/10

To jest wykres siły danej profesji. W Szkołach można zwiększać umiejętności swojej Profesji, np. Knight- z Magi 2/10 zwiększyć na 3/10. Szczegóły rozwijania swojej postaci, znajdują się w szkołach danej dziedziny. Oczywiście takie poprawianie umiejętności nie jest odrazu i za darmo.


To mój pomysł żeby wsadzić takie profesje, można to jeszcze udoskonalić i dodac kilka nowych propozycji.

Co sądzicie?

Offline

 

#2 2008-06-07 07:47:29

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

Myśle że to troche... zbyt ubogie. Na forum jest masa profesji

Kod:

Profesja (profeksja powinna składać się z dwóch członów, wojennego i pokojowego
Np: "mag bitewny/piekarz" lub "łucznik/myśliwy

Oto profesje wojenne:
Magowie:
Nekromanta
Mag/Czarodziej
Mistrz/Pani Ognia
Mistrz/Pani Rzecznej Toni
Mistrz/Pani Huraganu
Mistrz/Pani Ziemi
Mistrz/Pani Nocy
Mistrz/Pani Słońca
Czarownica/Wiedźma
Druid
Szaman
Kapłan
Mag Bitewny
Mag Zapamiętywacz
Kastern-Ha
Najemnik

Wojownicy:
Motykarz
Paladyn
Strzelec
Berserker
Barbita
Alb-tern
Najemnik
Polimorfita

To profesje pokojowe:
Psionita/Psion

Kowal 
Treser 
Rzemieślnik 
Producent 
Alchemik 
Bard 
Kupiec 
Marynarz 

To zaś profesje łączące w sobie profesje wojenną i pokojową
(jeśli je wybierasz nie musisz już wybierac pozostałych):
Złodziej
Strażnik
Łowca/Tropiciel
Tancerz Cienia):

Chciałbym zebyśmy się tego trzymali bo to nadaje klimat grze.
Do tego, każda profesja (z tych co podałem) mogłaby mieć dostęp do innego miejsca w grze. (druid do ogrodu, Tancerz Cienia do cechu zabójców...).

Offline

 

#3 2008-06-07 08:56:36

Shinsou

Twórca gry

Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

Mangel podal o wiele duzo ras, wiec mysle ze nie trzeba dodawac  juz nowych. Takie wystarcza

Offline

 

#4 2008-06-07 09:08:38

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

Shinsou to sa profesje, ras jest mniej.

Kod:

- Ludzie 
- Elfy 
- Krasnoludy 
- Anioły (również upadłe) 
- Duchy (śmiertelników jak i przyrody) 
- Niziołki (albo hobbity) 
- Korganie (ludzie- płazy) 
- Smoki 
- Żywe wampiry 
- Kotołaki 
- Nimfy 
- Hetrasi (humanoidalne jaszczury) 
- Kreey (małe istoty, wywodzą sie od ptaków)

Offline

 

#5 2008-06-07 09:10:04

Shinsou

Twórca gry

Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

A nie sadzisz, ze ludzie sie beda zastanawiac jaka rase wybrac, bo nie beda wiedziec, ktora jest lepsza. Wedlug mnie takie powinny zostac, przynajmiej takie jest moje zadnie, nie wiem jak innych.

Offline

 

#6 2008-06-07 09:13:11

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

Shinsou żadna nie jest najlepsza bo każda potrzebuje innych do współegzystencji. Wszystko jest tak wyliczone żeby nikt nie miał za łatwo, jek np ducha nie zabijesz żadną zwykłą bronią to np srebro i magia są dla nich śmiertelne. Dlatego Duchy są świetnymi wojownikami i nikim innym, jak anioł jest mniej więcej po równo magiem i wojownikiem dobrym to cała jego potęga leży w szybkości. Krasnoludy są silne, korganie żyją i eksplorują pod wodą... uwierz mi ze niczego nie zaniedbałem w tej materii.

Offline

 

#7 2008-06-07 09:14:10

Shinsou

Twórca gry

Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

No chyba, ze tak. Pomysle nad klasami oraz rasami to dam ci znac.

Offline

 

#8 2008-06-07 09:17:43

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

z klasami sobie dajmy spokój, to już na forum swoim mówiłem. Nie ma co się rozdrabniać, profesja powinna określać gracza i tylko tyle bo jak ktoś ma zdobywac kolejne stopnie w swojej profesji to się zwyczajnie nudno robi a tak, zodbywasz doświadczenie w jakiejś dziedzinie. Jesteś coraz lepszy, możesz robić coraz ciekawsze rzeczy... i nie ogranicza Cie to że jako alchemik jesteś tylko alchemikiem bagiennym czy trucicielem.

Offline

 

#9 2008-06-07 11:37:04

Shiba

Wspomożenie wiernych

Skąd: takie grafiki?
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

Do profesji proponuję (koniecznie wdług mnie) łowca i złodziej!

Offline

 

#10 2008-06-07 11:40:08

Mangel

Administrator

status 5713894
7659312
Zarejestrowany: 2008-06-06
Punktów :   

Re: Profesje

Shiba czytaj uważnie, przecież są wymienione.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.canaan-online.pun.pl www.forumdlainteligentnych.pun.pl www.bakugan-games.pun.pl www.klub-pingwina.pun.pl www.hodowlaptasznikow.pun.pl